Čo vznikne skĺbením nadčasových baťovských myšlienok o bývaní a nadčasovej architektúry?

Obytná zóna Living Park Svit ponúkne svojim potenciálnym záujemcom zázemie, aké v okolí nenájdete. Myšlienka projektu Living Park Svit je poskytnúť pre nových majiteľov bytov dostatok súkromia, intimity.

Living Park Svit obsahuje sústavu polyfunkčných bytových domov. Objekty sú navrhované ako nízkoenergetické s využitím obnoviteľných zdrojov zo slnka v kombinácii s rekuperáciou, čo zabezpečí nízke prevádzkové náklady a je ohľaduplné k životnému prostrediu.

O projekte - Living Park Svit
O projekte - Living Park Svit

Bytové domy sú samostatne stojace viacpodlažné objekty s premenlivou výškou hrebeňa, umiestnený pozdĺžne popri hrádzi rieky Poprad v bezprostrednom susedstve cyklotrasy. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú priestory pivníc, skladu bicyklov vrátane príslušenstva, vstupné priestory a byty s vlastnými záhradkami a terasami. Vyššie podlažia ponúkajú širokú variabilitu bytov od 1 izbové až po 5 izbové, každý z nich má jeden alebo dva balkóny o výmere 5 m2. Unikátne sú najmä loftové mezonety na najvyšších podlažiach, ktoré svojim architektonickým riešením a otvorenou galériou prinášajú úplne nový rozmer bývania pre najnáročnejších klientov.