Výnimočná lokalita
s výhľadom na Tatry

LIVING PARK SVIT sa nachádza v juhovýchodnej časti mesta Svit v lokalite, ktorú miestni nazývajú Pri Mladosti. V blízkosti rieky Poprad sa nachádza podlhovastý pozemok lemujúci breh rieky z jednej strany a miestnu komunikáciu zo strany druhej. Lokalita je mimo hlavných dopravných trás v kľudnom prostredí v atraktívnej lokalite s nádherným výhľadom na horský hrebeň Vysokých Tatier.

Lokalita - Svit Poprad
Lokalita - Svit Poprad

Žiadaná a vyhľadávaná

Svit je veľmi žiadaná a vyhľadávaná lokalita s výbornou dostupnosťou do Popradu. Príroda v okolí Svitu patrí k najkrajším kútom Slovenska. Tvorí ju predhorie Tatranského národného parku a Národného parku Nízke Tatry. Preto sa do popredia dostáva rozvoj cestovného ruchu, ktorý má značnú podporu mesta. Len tri kilometre vzdialená Lopušná dolina sa stáva ideálnym centrom pre letné, ale hlavne zimné športové aktivity. Sú tu svahy s umelým zasnežovaním a tromi vlekmi a lyžiarska škola. K dispozícii je aj ubytovanie hostí v hoteli a priľahlých chatkách. Návštevníci mesta Svit môžu navštíviť aj neďaleko vzdialené národné parky – Pieninský národný park s úchvatnou jazdou na pltiach po vodách rieky Dunajec a Národný park Slovenský raj.

Komfortné miesto pre rodiny

V meste Svit je kompletná občianska vybavenosť, sídli tam okrem dvoch materských, dvoch základných škôl a Základnej umeleckej školy aj Stredná odborná škola. Okrem toho je k dispozícii športová hala, krytá plaváreň s rehabilitačným strediskom, tenisové kurty, kolkáreň, viacúčelový štadión a dve novopostavené hokejbalové ihriská, ktoré v zimnom období slúžia ako verejné klziská.

Lokalita - Svit Poprad
Lokalita - Svit Poprad